مقالات

menuordersearch
matikaa.ir
ایستگاه شارژ تلفن همراه چیست؟ ایستگاه شارژ تلفن همراه چیست؟ ایستگاه‌‌‌‌‌های شارژ بی‌سیم تلفن همراه، پد‌‌‌‌های الکترونیکی هستند که برای شروع شارژ، باید گوشی را لمس کنید. آنها با ایجاد یک میدان الکترومغناطیسی کوچک بین ایستگاه شارژ و تلفن همراه کار می‌کنند. این فرآیند "شارژ القایی" و همچنین به عنوان انتقال انرژی بی سیم ابداع شده است. ایستگاه شارژ معروف تاچ استون دستگاه محبوبی بود که این فناوری را در خط مقدم جامعه فناوری قرار داد. شارژر‌‌‌‌های بی سیم بیشتر در خانه‌‌‌‌های مصرف کنندگان استفاده می‌شوند و به ندرت در ایستگاه‌‌‌‌های شارژ عمومی یافت می‌شوند زیرا برای انتقال و دریافت بار الکتریکی به تجهیزات خاصی نیاز دارند. شنبه دوازدهم شهریور ۰۱ ساخت سفارشی انواع میز تلویزیون و دیوار کاذب تلویزیونی ساخت سفارشی انواع میز تلویزیون و دیوار کاذب تلویزیونی تولیدی ماتیکا آمادگی لازم را جهت ساخت انواع دیوار کاذب تلوزیون و میز تلوزیون را داشته و هر نوع، میز تلوزیون، دکور دیواری و انواع شلف با مناسب ترین قیمت ساخته خواهد شد. چهارشنبه سوم شهریور ۰۰ ساخت سفارشی انواع دکور و شلف‌‌‌‌های دکوری خانه و مغازه ساخت سفارشی انواع دکور و شلف‌‌‌‌های دکوری خانه و مغازه تولیدی ماتیکا آمادگی لازم را جهت ساخت انواع شلف دیواری را داشته و هر نوع دکور دیواری و انواع شلف با مناسب ترین قیمت ساخته خواهد شد. از آنجایی که تنوع شلف‌‌‌‌های دیواری بسیار گسترده است چهارشنبه سوم شهریور ۰۰ فروش سفارشی انواع استند‌‌‌‌های تبلیغاتی لایت باکس یک طرفه و دوطرفه فروش سفارشی انواع استند‌‌‌‌های تبلیغاتی لایت باکس یک طرفه و دوطرفه تولیدی ماتیکا آمادگی لازم را جهت ساخت انواع تابلو‌‌‌‌های تبلیغاتی داشته و هر نوع استند تبلیغاتی به صورت لایت باکس و ... با مناسب ترین قیمت ساخته خواهد شد سه شنبه دوم شهریور ۰۰ استند‌‌‌‌های شارژ موبایل دیواری استند‌‌‌‌های شارژ موبایل دیواری استند‌‌‌‌های شارژ دیواری بسیار پرکاربرد هستند که به بازدیدکنندگان امکان می‌دهد دستگاه خود را در حالی که در محل شما است شارژ کنند و به آنها اجازه می‌دهد تا بسته به شغل شما مشتریان مدت بیشتری بمانند و به نوعی امکانات رفاهی را برای منتظران یا مراجعه کنندگان فراهم می‌کند! گزینه‌‌‌‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد که به شما امکان انتخاب مناسب مکان شما را می‌دهد، خواه خریدار فروشگاه، سالن نمایشگاه، سالن آرایشگاه، رستوران، اتاق انتظار، هتل ها، بیمارستانها، مراکز حمل و نقل، مسافرخانه ها، کتابخانه ها، مراکز خرید، موزه ها و موارد دیگر! از هر شارژر می‌توان به طور همزمان با چندین دستگاه استفاده کرد تا به انبوه مشتریان امکان استفاده همزمان از شارژ رایگان بدهد.


چهارشنبه بیست و سوم تیر ۰۰
ایستگاه‌‌‌‌های شارژ تلفن همراه چگونه کار می‌کنند؟ ایستگاه‌‌‌‌های شارژ تلفن همراه چگونه کار می‌کنند؟ در دنیای امروز ما هرچه بیشتر به دستگاه‌‌‌‌های هوشمند خود اعتماد خواهیم کرد، خواه این تلفن ها یا تبلت هایمان باشند. از خرید آنلاین گرفته تا صرفاً جابجایی مسافرت‌‌‌‌های غیرمعمول در کار، داشتن تلفن همراه با ما یک ضرورت نیست بلکه اکنون یک چیز لوکس است و چه چیزی بیشتر از این، ارتباط برقرار کردن همان چیزی است که اهمیت دارد. با وجود بسیاری از برنامه‌‌‌‌های موجود، باتری ها به سرعت در حال خالی شدن هستند و مشکل اینجاست. این یک چیز است که همیشه در ارتباط باشید اما اینکه فقط با یک بار شارژ کامل در ارتباط باشید چیز دیگری است. این دقیقاً همان جایی است که ایستگاه‌‌‌‌های شارژ تلفن همراه ما راه حل ایده آل هستند. خواه در حال برگزاری یک رویداد pop up باشید و یا به دنبال راهی برای ارتباط مشتری و مشتری از دفاتر یا فضای خرده فروشی خود باشید، ایستگاه‌‌‌‌های شارژ تلفن همراه بهترین گزینه هستند.
چهارشنبه بیست و سوم تیر ۰۰

مازندران، بابلسر، بهنمیر، بازار مبل بهنمیر، کاله، نبش امام رضا ۱۶، تولیدی ماتیکا (دکوراسیون خانه شرقی) کدپستی: ۴۷۴۴۱۶۳۲۱۵ - تلفن: ۰۱۱۴۴۴۱۲۱۶۹ - ۰۱۱۳۵۷۵۷۸۲۳ - ۰۹۳۰۴۱۳۰۲۳۱ / پاسخگویی روز‌‌‌‌های غیر تعطیل از ساعت ۸ صبح تا ۲۱